Кількість
|
Вартість
|
||
|
Качалка для тіста – класика приготування борошняних виробів
Кухонне начиння – це безліч різних предметів. Серед них є важливіші та менш значущі. Але якщо Ви любите потішити своїх рідних різного роду випічкою, найсмачнішими пельменями або пишними пирогами, то для Вас важливими будуть інструменти, що дозволяють робити необхідні маніпуляції з борошном. Перераховувати ці пристрої довго, не цікаво. Але ми зупинимося на одному, незамінному, який ось уже кілька століть є активним помічником при будь-якій роботі з тістом.
Передісторія сучасної качалки для тіста
Тривалий шлях довелося пройти качалці, перш ніж вона потрапила на сьогоднішню кухню. Вчені зазначають, що перші згадки про цей вид кухонного начиння зустрічаються у письменах понад 3000 літньої давності. І робили її з глини, дерева чи каменю. Призначення у неї також було дещо інше – нею користувалися не лише для виготовлення борошняних виробів. Ними найчастіше відбивали м'ясо, подрібнювали коріння, різні спеції. Вже у другій половині 19 століття на нашому горизонті з'явився дерев'яний інструмент, що мав ручки, використання почало обмежуватися розкочуванням тіста. Ось, починаючи з того часу, цей унікальний кухонний винахід міцно утвердився на нашій кухні.
Яку сьогодні можна купити качалку для тіста
Сучасний вибір скалок вражає уяву. Яка б Вас не зацікавила качалка купити її можна в будь-якому магазині:
- качалка для тіста дерев'яна – найпопулярніша модель. Вона користується попитом через свою практичність, оптимальну вагу, довговічність, і, важливий фактор, демократичну вартість. Якщо взяти її в руку, начебто відчувається деяка вага, але її вага ідеально підходить при рівномірному розкочуванні тіста. Перш ніж купити дерев'яну качалку для тіста, варто звернути увагу на породу дерева - найкращі - липа, бук, дуб, ясен;
- нержавіюча сталь - вигляд у таких скалок солідний. Вони не у фаворі у домогосподарок, а ось професійні кулінари таким агрегатом користуються досить часто. З основних плюсів - підходить для всіх видів борошняних виробів, в них довго тримається холод, миються легко, довговічні, переважно відмінної якості. Щоправда, є один істотний мінус – вона дещо дорога;
- алюміній – рідко можна зустріти качалку із цього металу. Але деякі домогосподарки вважають за краще працювати саме з нею, оскільки нею зручно розкачувати еластичне м'яке тісто;
- силікон - еластичний, порівняно новий матеріал для виготовлення скалок. Вироби із силікону відрізняються легкістю, від них не втомлюються руки. Значна перевага – зручність експлуатації.
Визначаємося з розміром качалки
Звичайно ж, найкраще мати на господарстві кілька різних приладів, що відрізняються за вагою, довжиною, діаметром. Наприклад, довгу товсту качалку можна застосовувати при розкочуванні тіста для печива, пиріжків, а качалка-міні це порційна випічка.
Якими б сьогодні нас не дивували качалками, все одно десь у куточку нашої кухні можна побачити вірну дерев'яну помічницю. Не дарма ж українська компанія Mashura впродовж тривалого часу продовжує випускати різноманітний асортимент дерев'яних скалок. Купити качалку для тіста недорого вітчизняного бренду пропонує інтернет-магазин top-posuda.com. На сторінках каталогу магазину за ціною виробника представлено кілька різновидів дерев'яної продукції - качалки з ручками та без, крутні, різної довжини, ваги - головне зробити правильний вибір. Тут можна замовити виріб, а також доставку, яка поширюється на всю територію України. Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Львів, Запоріжжя – будь-яке вказане Вами місто.